Які торгові центри мали відкритися у Києві, якби не було російського вторгнення – фото

Якби на початку 2022 року не розпочалася повномасштабна війна з Росією, у Києві з’явилося б багато нових торговельно-розважальних центрів.

Початкове повномасштабне російське вторгнення, якому вже скоро буде 2 роки, і Ковід-19, який передував йому, затримали відкриття великих торгових майданчиків у столиці України. Частину з цих ТРЦ, як і раніше, обіцяють відкрити і зараз, пише “ТиКиїв”. Але терміни їхнього відкриття не завжди визначені.

ТРЦ Ocean Mall

Вул. Антоновича, 180

Цей ТРЦ за планами мав працювати вже з 2022 року. Терміни його відкриття неодноразово переносили. Наразі його обіцяють відкрити 1 вересня 2024 року. У ньому будуть представлені такі торговельні мережі: H&M, Zara та IKEA.

ТРЦ Green Gallery

Одеське шосе, 8, смт Чабани

Цей торговельний центр на виїзді на Одесу обіцяють відкрити вже навесні цього року. Окрім магазинів, серед яких – “Епіцентр”, тут з’явиться також дитячий розважальний центр.

ТРК White Lines

Вул. Васильківська, 1

Мав відкритися наприкінці 2022 року, але будівельні роботи тягнуться досі. Торгівля тут буде на 4 поверхах, тут працюватимуть супермаркети “Сільпо” та фітнес-клуб EnerGym.

ТРЦ New Ray

Вул. Теодора Драйзера, 21

Відкриття цього ТЦ на Троєщині мало відбутися ще 2019 року, але його так і не сталося. Терміни відкриття цієї споруди на базі колишнього універмагу “Троєщина” невідомі.

Olympic Park

Просп. Бажана, 17

Торгово-офісний центр має бути поєднаний із ЖК Olympic Park. За планом тут мають бути торгові галереї, продуктовий супермаркет, ресторани. Будівництво не ведеться.

Друга черга ТРЦ “Квітень”

Просп. Леся Курбаса, 20

Першу меншу частину ТЦ на Борщагівці, біля непрацюючої кінцевої трамваю №3 було відкрито 2014 року. Але друга частина, яку мали поєднати зі станцією швидкісного трамвая, так і залишилася недобудованою. Введення цього ТРЦ в експлуатацію не здійснюється вже багато років і його відкриття взагалі під питанням. Через недобудовану будівлю кияни не можуть повноцінно користуватися лінією швидкісного трамвая.

Нагадаємо, у Києві на Солом’янці у 2023 році незвичайно “прикрасили” дах нового торговельно-розважального центру на вулиці Вацлава Гавела. Там розмістили футбольне поле.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...