Яку канатну дорогу хочуть відкрити у Києві – фото

Канатна дорога як один із повноцінних видів громадського транспорту використовується в багатьох містах світу. Бажають її відкрити й у Києві.

Канатна дорога перевозить пасажирів у таких містах як Гонконг, Ріо-де-Жанейро (Бразилія), Хунань (Китай), Ла-Пас (Болівія), також такі дороги популярні у Швейцарії.

До Києва приїжджали представники компанії Doppelmayr, яка будує канатки у всьому світі, і вона зацікавлена у відкритті цього виду транспорту у Києві, пише “Ти Київ”.

Канатна дорога має розпочатися на Подолі – на Поштовій площі, її наступні зупинки – “Арка Свободи українського народу” (раніше “Арка дружби народів”), “Труханів острів”. Довжина такої канатки становитиме понад 1000 м. Потім за планом – продовження канатки до “Гідропарку”.

Канатна дорога зможе пропускати у Києві 2400 осіб/годину. Терміни будівництва невідомі, лише у проекті нового Генплану Києва на 2020-2040 роки згадується про те, що будуватиметься вона 7 років.

Нагадаємо, нещодавно Vgorode публікує найпопулярніші відповіді на питання про оплату транспорту в Києві банківською картою.

No votes yet.
Please wait...