Квитки на потяги з Києва до Австрії тепер можна буде купити в інтернеті

Хороша новина для всіх українців, які їздять до країн ЄС – тепер онлайн можна буде купувати квитки на потяги до Відня, а незабаром – і до Будапешта. Раніше такі квитки продавалися лише в касах залізничних вокзалів.

Продаж квитків за новими правилами розпочнеться 18 березня. Як повідомляє “Укрзалізниця”, купити квитки можна буде через додаток “Укрзалізниці”, а для прямого поїзда Київ — Відень знадобиться верифікація облікового запису через “Дія.Підпис”.

Як пишуть залізничники, продаж квитків онлайн став можливим “після тривалої та непростої роботи… з Угорщиною та Австрією”.

На першому етапі з 18 березня відкриються продажі квитків до Відня. На другому етапі будуть доступні до продажу в інтернеті квитки в сполученні Україна – Угорщина на потяги, що прямують до Австрії транзитом через Угорщину, тобто Київ – Будапешт – Відень та Чоп – Будапешт – Відень.

Квитки на прямі поїзди та вагони сполученням Україна – Угорщина (Мукачево – Дебрецен, Мукачево – Будапешт, Чоп – Захонь) з’являться у додатку трохи пізніше.

Для підготовки до нововведення “Укрзалізниця” тимчасово зупиняє продаж квитків через каси на прямий поїзд Київ – Відень – Київ на дати відправлення, починаючи з 18 березня. Обмеження триватиме до відкриття онлайн-продажів – до 18 березня.

Нагадаємо, з листопада 2023 року купити квитки на потяг “Київ – Варшава” можна лише через “Дія.Підпис”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...