На вулиці Богатирській на Оболоні пройде капітальна реконструкція

Капітальний ремонт на вулиці Богатирській пройде з урахуванням принципів безбар’єрності, а також улаштуванням велодоріжок.

Робочий проект уже затверджено розпорядженням КВМА, повідомляють у КМДА. На Богатирській буде нове тришарове дорожнє покриття, знижені бордюри, на тротуарах – тактильна плитка.

Облаштують смугу безпеки та розділову смугу, примикання та місцеві проїзди, тротуари та велодоріжки, рукави дощової каналізації. Проведуть каналізаційні, водопровідні та тепломережі. Встановлять 320 опор мереж зовнішнього освітлення, а також облаштують територію.

Вулиця Богатирська з’явилася на карті Києва ще в середині 1970-х років, а остання реконструкція там була ще за СРСР – у середині 1980-х років. Цією вулицею їздить транзитний транспорт у бік Вишгорода, також нею в обхід центру їдуть машини у напрямку Гостомеля (Варшавської траси) та в Одеському напрямку.

Ремонт потрібен, тому що через великий поток вантажних машин її проїжджа частина інтенсивно руйнується. Через це падає швидкість авто і стає гіршою екологія.

Нагадаємо, Vgorode нещодавно писав, коли відкриють розв’язку на Богатирській та Подільсько-Воскресенський міст.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...