Пасажири, які їдуть з Теремків до центру з пересадками, платитимуть лише за одну поїздку

Зважаючи на те, що неможливо користуватися метрополітеном на лінії від “Теремків” до “Либідської” через підтоплення тунелю метро, кияни почали їздити на цій ділянці колії з пересадками. Через це вони переплачують послуги користування транспортом. Щоб уникнути сплати зайвих сум грошей, буде запроваджено одноразову оплату проїзду.

Про те, що питання знижки для пасажирів, які їдуть з боку центру на Голосієво та Теремки, вирішується, повідомив директор департаменту транспорту КМДА Руслан Кандібор в ефірі телемарафону.

Наразі перевезення пасажирів у метро між станціями “Деміївська” та “Теремки” здійснюються човниковим способом. Вже тисячі пасажирів проїхалися до метро по відрізаній від центру ділянці метрополітену.

Наразі пасажири платять за проїзд на ділянці від центру до Теремків двічі, якщо використовують метро та автобус, або навіть три рази – якщо вони під’їжджають від “Либідської” до “Деміївської” автобусом, а потім вдруге сідають у метро.

Незабаром кияни платитимуть за проїзд лише один раз – оплата стягуватиметься лише за першу подорож. Схема буде наступною – за друге користування транспортом платити доведеться, але наприкінці дня гроші будуть повернуті на транспортну картку.

Компенсацію отримають лише користувачі київської транспортної картки. А якщо поїздка буде оплачена банківською карткою, пейпасом чи QR, то таким пасажирам все одно доведеться переплачувати.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, чи може тунель метро у “Либідській” виявитися непридатним для ремонту і чи закриють лінію метро на Подолі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...