Стало відомо, чи закриють для пасажирів станції метро на Подолі через капремонт

Необхідність капітального ремонту станцій низького залягання, розташованих у межах житлової частини Подолу, назріла. У зв’язку з цим мешканців Києва турбує, чи зможуть вони користуватися станціями метрополітену на “синій” гілці, де й так закрито вже суцільний рух через довгострокову реконструкцію тунелю біля “Либідської”.

КП “Київський метрополітен” вирішив заспокоїти киян, як повідомляє КМДА з посиланням на транспортне відомство, жодних змін у роботі станцій метро “Тараса Шевченка” та “Почайна” поки що не заплановано.

В управлінні метрополітену підтверджують проведення планового капітального ремонту тунелів між цими станціями, але він виконуватиметься без зупинки руху поїздів.

У листопаді 2023 року відбувся тендер щодо розробки проектної документації такого капремонту. Поки що, за попереднім планом, зупинки руху поїздів не планується, але остаточно вирішить державна експертиза.

Проблемна ділянка через фізичне зношування – частина тунелю між станціями “Тараса Шевченка” та “Почайна”.

Нагадаємо, у грудні 2023 року представники КМДА говорили, що рух поїздів у тунелі на Подолі перекриватимуть повністю не будуть. Припускають, що на ділянці організують почерговий човниковий рух одним тунелем в обидві сторони.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...