Стало відомо, на яких маршрутах і коли почне працювати компенсація проїзду пасажирам через пересадки на “Либідській”

Вже днями пасажири, які їздять через закриття ділянки метро від “Либідської” до “Деміївської” з пересадками, отримуватимуть компенсацію оплати проїзду.

Система компенсації почне працювати з понеділка, 18 грудня. Через вимушені пересадки на станції метро “Либідська” пасажири в останні дні платили за проїзд кілька разів – доїхати від центру до Теремків на метро вони більше не можуть.

Як запевнили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, проїзд цим маршрутом коштуватиме не більше 8 гривень, тобто вартість залишиться такою ж, як до ремонту синьої гілки.

Компенсація вартості проїзду зачепить такі маршрути: № 2-М, 60, 43-К. Також повертатимуться гроші за додатковий проїзд синьою гілкою метро.

Це працюватиме в такий спосіб. Якщо сісти на Теремках на автобус 2-М до “Либідської”, а потім доїхати до центру на метро – сплатити проїзд доведеться двічі, але за одну подорож гроші повернуться назад на карту. Якщо проїхати від “Теремків” до “Деміївської” на метро, потім сісти у наземний транспорт до “Либідської”, а потім знову до метро – повернуться гроші за 2 поїздки із трьох.

Гроші повертатимуться за 2 або 3 вимушені пересадки. При цьому є умови, які потрібно виконати:

– час у дорозі не повинен перевищувати 2 години;

– для оплати проїзду потрібно скористатися пластиковою та цифровою карткою або QR-квитками.

Карти слід валідувати у наземному транспорті та метро під час кожної пересадки, як завжди. Компенсація оплати проїзду прийде на картку не одразу, а наступного дня.

Місто компенсуватиме оплату проїзду до того часу, коли у Києві знову повноцінно запрацює синя гілка метро.

Нагадаємо, Vgorode нещодавно писав, чи може тунель метро у “Либідській” виявитися непридатним для ремонту, і чи закриють лінію метро на Подолі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...