У Дарниці асфальт на вулицях почав провалюватися крізь землю

Величезні провали на асфальті з’явилися у Києві сьогодні, 9 квітня. Провалилася проїзна частина на вулиці Привокзальній.

Причина провалів – аварія каналізаційного колектора, який був збудований понад півстоліття тому і досі жодного разу не проходив реконструкцію.

Для ліквідації провалів на Привокзальний прибули співробітники “Київводоканалу”, повідомляють у “Телеграфі”. Місце події – біля будинку 8 на вулиці Привокзальній. Провал призвів до обмеження руху машин з боку Харківського шосе у напрямку до вулиці Бориспільської.

Стоки з колектора були переключені на нитку, що дублює, місце провалу обгородили. Трохи більше тижня тому, 1 квітня, був схожий випадок – провалилася проїжджа частина на перехресті вулиць Горлівської та Архітектора Вербицького.

Для відкачування нечистот комунальники встановили насос, який хитає їх трубою на ділянці кілька десятків метрів.

Причина провалів – у зносі Новодарницького колектора, який збудували понад 50 років тому, 1972 року, і за планом мали реконструювати 2017 року, але цього так і не сталося.

Нагадаємо, про те, що у Києві глибокі провали в асфальті стають нормальним явищем, Vgorode писав ще 2021 року, коли під землю мало не провалився автомобіль.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...