У метро Києва через перейменовані станції змінюють таблички, покажчики та аудіооголошення

Роботи стосуються двох нещодавно перейменованих станцій. Станція “Площа Льва Толстого” була перейменована на “Площу Українських Героїв”, а “Дружби народів” – на “Зверинецьку”.

Співробітники метрополітену замінюють покажчики напрямків руху поїздів на стінах станцій над коліями, повідомляють у “Київському метрополітені”. Також триває робота з нанесення нових назв на світлові покажчики, які допомагають пасажирам дізнатися про напрямки руху поїздів. Оновлюється інша навігація у підземці.

Ще один етап, що йде прямо зараз, – наклеюють нові схеми руху поїздів у вагонах на синій лінії. Крім того, зараз йде запис нових аудіооголошень – вони, як і раніше, будуть і українською, і англійською мовами. Роботи із запису вже майже закінчено.

Незабаром оновлюватимуться назви станцій на моніторах. Також у метро готують документи для початку торгів із виготовлення букв на колійні стіни.

Весь процес робіт із перейменування має закінчитися до кінця вересня.

Нагадаємо, архітектори обрали для перейменованих станцій метро написи на стінах із новим, ще незвичним для киян шрифтом. Про це повідомив у Facebook графічний дизайнер та розробник шрифтів Богдан Гдаль. Шрифти обрані під старовину та відповідають розташування станцій у центрі міста.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...