У метро Києва поки що не можна їздити із собаками: є складнощі

У метрополітені Києва повідомили, що поки що лише опрацьовують можливості перевезення тварин у підземці, і що підтримка петиції владою – це не пряма вказівка до дії.

У КП “Київський метрополітен” зазначили, що підтримка профільною комісією Київради петиції про перевезення тварин у метро – “це ще не внесення змін до правил використання метрополітену”, повідомляють у КМДА. У керівництві метро мають ще опрацювати питання про це, враховуючи моменти безпеки, такі як використання ескалаторів та їзда з тваринами у складі поїзда.

У “Київському метрополітені” запит на перевезення тварин став вищим після того, як з початком повномасштабної війни на станції почали пускати людей із домашніми улюбленцями.

При цьому там наголошують, що існують певні проблеми. Так, ескалатори можуть бути травмонебезпечними для тварин, також як “різні візуальні та звукові сигнальні пристрої”. У столичному метро хочуть вивчити європейський досвід із цього питання.

Ще одна проблема – у метро їздять люди з алергією чи кінофобією, і їхні інтереси також мають бути враховані. Це ще питання, наскільки комфортно буде у підземці таким людям, бо окремих вагонів для людей із собаками ми не маємо.

Тому правила перевезення тварин у метро якщо й змінять, то не зараз, а після вивчення цього питання.

Нагадаємо, нещодавно Vgorode писав, які зміни будуть внесені у Києві до правил утримання собак та кішок.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...