Біля входу на станцію метро “Либідська” знесли торгові кіоски

Боротьба комунальників із кіосками на вулицях Києва триває, цього разу очищали підходи до важливої станції метрополітену з великим пасажиропотоком – станції Либідська.

Відразу за знесенням кіосків біля входу в метро комунальні служби почнуть упорядковувати навколишню територію. Будуть заново заасфальтовані майданчики, раніше зайняті торговими точками, а також на клумбах з’являться зелені насадження.

Знесення кіосків у цьому місці було дуже важливим, оскільки вони заважали проходу пасажирів, яких на “Либідській” значно побільшало після закриття частини гілки на довгостроковий ремонт.

Згідно з інформацією від Департаменту територіального контролю, пише “Вечірній Київ”, комплексна робота зі звільнення громадського простору зараз проводиться по всьому місту.

Раніше демонтаж торгових точок у столиці проходив також біля станцій метро на Оболоні, Дорогожичах, Дарниці, Нивках, Лук’янівці, біля станцій “Політехнічний інститут”, “Житомирська”, “Зверинецька”, “Берестейська”, “Героїв Дніпра” та “Шулявська”, “Почайна”.

Нагадаємо також, на вулиці Старовокзальній, розташованій неподалік центрального залізничного вокзалу Києва, у січні цього року розпочався демонтаж торгових павільйонів та кіосків.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...