Brave Inventors презентували українські винаходи на конференції безпілотного сектору UMEX 2024

Українська платформа сучасних військових розробок та винахідництва Brave Inventors, ініційована компанією Cosmolot, презентувала українські винаходи на наймасштабнішій події Близького Сходу UMEX 2024.

Команда Brave Inventors взяла участь у шостій виставці-конференції безпілотних систем UMEX-2024 та презентувала оновлений інвестиційний каталог, орієнтований на іноземних партнерів.

UMEX — найбільша подія на Близькому Сході присвячена дронам, робототехніці, безпілотним системам, моделюванню, навчанню, штучному інтелекту, робототехніці та системам, що використовуються в оборонному і цивільному секторах.

У січні цього року в національному виставковому центрі Абу Дабі відбулась шоста конференція UMEX за участю 26 країн. Виставка UMEX 2024 зосереджена на оборонних, екологічних, цивільних та гуманітарних перевагах безпілотних систем, у ній беруть участь офіційні делегації багатьох країн, представники індустрії, військові та цивільні посадові особи з усього світу. 

Разом з Brave Inventors Україну в Абу-Дабі представили компанії СпецТехноЕкспорт, ТОВ “Квертус” та партнери Brave Inventors – УкрСпецТех.

Brave Inventors презентували на події українські винаходи, які зацікавлені у масштабуванні на міжнародний ринок, закордонних інвестиціях та співпраці з партнерами у розширенні глобального безпілотного сектору.

Це перша участь платформи Brave Inventors у масштабному міжнародному івенті, що відкриває нові можливості для українського винахідництва. Brave Inventors налагодили теплі контакти з представниками більш ніж 40 компаній, що у майбутньому можуть стати інвесторами, партнерами, донорами, підрядниками, експертами або стейкхолдерами платформи.

Крім того, стенд Brave Inventors відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Об’єднаних Арабських Еміратах Дмитро Сенік, який зауважив актуальність та цінність платформи Brave inventors в умовах повномасштабного вторгнення.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...