ЧМТ, відкриті переломи та опіки: у якому стані постраждалі внаслідок атаки по Києву

У результаті російської атаки по Києву 7 січня постраждали 40 людей. У лікарні продовжують поступати травмовані.

Директорка клінічної лікарні №17 Тетяна Барановська та завідувач політравми Дмитро Мясніков розповіли “Києву вечірньому”, що станом на 14 годину дня госпіталізували чотирьох людей і виконали чотири операції. Поранення у людей різні: ураження осколками, опіки, черепно-мозкові травми та відкриті переломи кінцівок.

Оперують також 39-річну жінку у важкому стані. У неї черепно-мозкова травма, пошкодження грудної клітини та відкритий перелом ноги. 

У відділення політравми постраждалі прибувають кожні 30-40 хвилин, але вони не в критичному стані. У багатьох також є гостра реакція на трас і з ними працює психолог.

Киянин Леонід розповів, що лікарі госпіталізували вагітну доньку його знайомої з підозрою на пневмоторакс. Також йому розповів один з мешканців, що його дружина під час повітряної тривоги сховала дітей у ванній кімнаті, а сама пішла на кухню заварити їм чай. У цей момент її посікло розбитим склом, пише “Київ вечірній”.

Чоловік каже, що серед постраждалих є діти, які отруїлися чадним газом або отримали порізи.

Нагадаємо, внаслідок російської атаки у 18-поверховому будинку сталося загоряння на кількох поверхах. Також була пожежа в будівлі СТО. У Дніпровському районі уламки пошкодили високовольтні лінії. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...