Чому на Михайлівську площу привезли залізничний вагон

На одну із центральних площ Києва – Михайлівську площу – привезли пасажирський вагон “Укрзалізниці” стандартного синього кольору з характерною жовтою смужкою. Його поява викликана днем залізничника, що наступає незабаром.

Здалеку видно, що вагон, привезений на Михайлівську площу, побував на війні. Під обстріл він потрапив на початку минулого року по дорозі до Ірпеня.

За допомогою спеціально привезеного крана вагон встановлюють на рейки. Оглянути його можна буде протягом місяця, повідомляє “Вечірній Київ” із посиланням на прес-службу “Укрзалізниці”. Вагон монтують до Дня залізничників – це професійне свято відзначається в Україні 4 листопада.

Історія вагона така. У ньому евакуювали взимку-навесні 2022 року мешканців Ірпеня до Києва. Під обстріл потяг потрапив, на щастя, коли він лише їхав із Києва до Ірпеня за пасажирами – тому вдалося уникнути жертв.

“Через якийсь час через підрив мосту він так і не доїхав до міста” – розповіли в “Укрзалізниці”. Проте залізничники змогли вивезти людей із околиць Ірпеня та доставити їх до столиці.

Обстріляний вагон у центрі Києва є символом незламності, тому його і привезли туди.

Нагадаємо, у серпні 2023 року вже другий рік до Дня Незалежності на Хрещатику виставляли знищену російську техніку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...