Цього тижня у Києві відбудуться 11 безкоштовних екскурсій

Кияни та гості столиці зможуть відвідати 11 безкоштовних екскурсій містом. Управління туризму та промоцій КМДА спільно з Київським центром розвитку туризму підготували унікальні  програми прогулянок містом, включно з дитячим квестом. Ескурсії Києвом відбудуться з четверга по неділю.

Під час екскурсії “Все починається з Університету” ви дізнаєтесь про історію створення Київського національного університету імені Тараса Шевченка, його значення для Києва, а також про таємниці ботанічного саду поблизу Червоного корпусу.

7 вересня, четвер, 16:00. Реєстрація за посиланням.

Під час прогулянки “Київ: стежиною воєнної історії”, ви пройдете шляхами воєнної слави Києва, а також почуєте багато історій про боротьбу за Незалежність, що триває й до нині.

7 вересня, четвер, 18:00. Реєстрація за посиланням.

9 вересня, субота, 12:00. Реєстрація за посиланням.

“Прогулянка театральним Києвом” створена спеціально для поціновувачів мистецтва. Ви дізнаєтесь про театральні традиції Києва, про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени.

8 вересня, п’ятниця, 16:00. Реєстрація за посиланням.

“Прогулянка Старим Києвом” покаже найвизначніші історичні споруди столиці. Ви дізнаєтесь про створення Володимирського собору, ознайомитесь з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо.

8 вересня, п’ятниця, 18:00. Реєстрація за посиланням.

9 вересня, субота, 12:00. Реєстрація за посиланням.

10 вересня, неділя, 12:00. Реєстрація за посиланням.

Екскурсія “Київ незламний”, де учасники ознайомляться з історією воєнного Києва – із часів Другої Світової війни і до сьогоднішнього повномасштабного вторгнення.

8 вересня, п’ятниця, 18:00. Реєстрація за посиланням.

Під час екскурсії “Київ – серце Європи”, ви побачите найпопулярніші серед туристів пам’ятки архітектури, а також різноманітні об’єкти, які пов’язують Київ з Європою.

9 вересня, субота, 11:00. Реєстрація за посиланням.

Екскурсія “Конституція – від Пилипа Орлика до Основного Закону України”, де можна буде ознайомитися з Основним Законом України від часів його першої розробки до сьогодення.

10 вересня, неділя, 11:00. Реєстрація за посиланням.

Дитяча квест-екскурсія “Пізнаємо Київ – обираємо професію”, розкриє секретні історичні події столиці, познайомить із сутністю ряду унікальних професій та зацікавить непростими задачками.

10 вересня, неділя, 12:00. Реєстрація за посиланням.

Реєстрація на екскурсії обов’язкова. Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...