Депутати Верховної Ради знову хочуть розмежувати повноваження мера Києва та голови КМДА

Голова комісії парламенту країни, депутат від “Слуг народу”, виступає за те, щоб змінити закон про столицю та, таким чином, зменшити обсяг повноважень Віталія Кличка, який поєднує посади мера Києва та голови КМДА.

Як заявив голова спеціальної комісії Ради з Києва Віталій Безгін у коментарі LIGA.net, Верховна Рада планує виробити зміни до закону про столицю в рамках роботи тимчасової спеціальної комісії.

Привід для змін – незадовільний стан об’єктів стратегічної інфраструктури, зокрема мостів та метро. На думку депутата, це пояснюється низьким рівнем місцевого управління.

Також Безгін вважає, що більшість киян не знають, за що відповідає мер, за що – голова Київської міської державної адміністрації (КМДА), а за що – голова Київської міської військової адміністрації (КМВА).

Тому потрібне розмежування повноважень, щоб воно регулювалося лише на рівні закону.

При цьому депутат заперечує, що спроба зменшити повноваження чинного мера – це політика: “хтось може спробувати політизувати цей процес, але намагатимемося цього уникнути”, – сказав Безгін.

Нагадаємо, ще в червні минулого року мер Києва Віталій Кличко записав відеозвернення, в якому заявив про те, що зараз відбувається спроба усунення його з посади голови столиці і що це в умовах війни призведе до хаосу.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...