Для облаштування Національного військового меморіального цвинтаря під Києвом пилятимуть ліс

Місцезнаходження головного військового цвинтаря країни – найближчі околиці Києва, лісопосадки у селі Гатне. Там за планом має розміститися найбільший некрополь країни, на якому ховатимуть військових, які загинули у війні.

Про те, що цвинтар розміститься в Гатному на території, де нині – лісопосадки, розповів тимчасово виконуючий обов’язки міністра у справах ветеранів Олександр Порхун. За його словами, це – один із наймасштабніших проектів держави та Мінветеранів, зокрема. Від метро Теремки до початку села Гатне – всього 1,5 км, проте цвинтар буде, мабуть, трохи далі від міста.

Порхун розповів, що Кабінет Міністрів спростив процедуру видалення зелених насаджень. Це допоможе видалити дерева на тій території, де буде кладовище. При цьому проект облаштування цвинтаря передбачає максимальне збереження дерев, обіцяє в.о. міністра.

Роботи з вирубування дерев розпочнуться у березні. Усі спиляні дерева обіцяють передати на потреби Сил Оборони. Після вирубки лісу розпочнеться 1 черга будівництва зі створенням поля військових поховань та колумбарію.

Нагадаємо, раніше висловлювалися ідеї, що військовий цвинтар у Києві буде створений за прикладом Арлінгтонського.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...