Гендиректор аеропорту “Бориспіль” розповів, коли відновляться польоти

Керівництво головного аеропорту Києва та всієї України запевнило, що аеропорт розпочне роботу так скоро, наскільки це буде можливо, але за умови відсутності ризиків у небі.

На початку грудня почалися розмови про те, що аеропорт “Бориспіль” незабаром розпочне роботу. Офіс президента запросив до “Борисполя” іноземних послів, щоб показати, що влада зацікавлена у якнайшвидшому відкритті аеропорту. Заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга сказав, що “тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об’єкта”, пише Liga.net.

При цьому, генеральний директор ДП “Міжнародний аеропорт Бориспіль” Олексій Дубревський не поділяє оптимізму чиновників з Офісу президента. На його думку, аеропорт має відновити роботу лише за умови, що військові погрози повністю зникнуть.

“Я розумію, що ви від мене зараз хочете почути конкретну дату”, – сказав Дубревський і цієї дати не назвав. І ось чому: “Коли буде за умов безпеки нуль ризиків у небі для пасажирського літака з пасажирами на борту, а також на землі, тоді й запрацює”.

Він також запевнив, що в аеропорту постійно працюють люди, що допомагає підтримувати діяльність підприємства та кваліфікацію персоналу.

Нагадаємо, у жовтні гендиректор “Борисполя” стверджував, що аеропорт буде готовий приймати літаки практично відразу після настання миру.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...