Хакерська атака на Київстар: стало відомо, хто стоїть за цією справою

Вчора, 12 грудня, у Дніпрі та низці міст України стався масштабний збій у Київстарі, користувачі не змогли скористатися послугами мобільного оператора. Відповідальність за збій у системі Київстару взяли російські хакери.

Як повідомили російські хакери з групи “Сонцепек”, вони атакували мобільного оператора, тому що він надає послуги ЗСУ, державним органам та силовим структури.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

За їх словами вони знищили 10 тисяч комп’ютерів, 4 тисячі сервірів, усі хмарні системи зберігання та резервного копіювання даних.

У той час,російські хакери натякнули на те, що у них були співучасники у компанії Київстар, за що публічно їм подякували. 

Нагадаємо, вчора, 12 грудня, користувачі поскаржилися на відсутність послуг мобільного зв’язку, інтернету, а також не було доступу до сайту та застосунку. У компанії Київстар підтвердили потужний збій, над усуненням проблем працівники працюють вже другий день. Сьогодні “Київстар” пообіцяв відновити домашній інтернет, а також розпочне запуск мобільного зв’язку та інтернету. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...