“Хохлушка”, “Чого приїхала”: українка розповіла про цькування на конкурсі “Міс Європа-2024”

Учасниця конкурсу “Міс Європа-2024” Мілена Мельничук розповіла про цькування та погрози з боку конкуренток.

Так, у своєму Instagram українка розповіла, що неодноразово отримувала дзвінки з погрозами від громадянРосії та чула у свій бік неприємні висловлювання на кшталт “нацистка” і “фашистка”. 

– Під час конкурсу мене змушували фотографуватися з росіянкою. Коли я агресивно відмовляла – мені погрожували і говорили, що я тупа і нічого не розумію. Росіянка самостійно намагалася завжди сісти поруч і сфоткатися, – написала Мельничук.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Мілена Мельничук – Miss Europe 2024 (@milena.melnichuk)

За її словами, дизайнер конкурсу навмисно видав їй та росіянці однакові сукні, щоб дівчата виглядали “як подруги”. 

– Хореограф конкурсу поставив мене поруч із росіянкою на сцені, коли я попросила переставити мене, він сказав російською мовою: “Мені по*уй на війну в Україні”. Під час самого фіналу цей хореограф кричав мені на сцені “хохлушка”, – написала українка.

Також дівчина опублікувала відео з автобуса, в якому конкурсантка “Міс Європа” з Білорусі бажає смерті її братові і ображає саму Мілену.

– У тебе війна? А чого ти тоді ц*цьками трясеш на конкурсі краси? Якого хріна ти приїхала на конкурс краси? – кричить білоруска.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Мілена Мельничук – Miss Europe 2024 (@milena.melnichuk)

Зазначимо, що перемогу в конкурсі здобула росіянка, а третє місце – білоруска.

– Білоруска за 5000€+- купила 3 місце і сама це всім розказала. Мінкульт … (ред.: РФ) викупив за 20.000€+ перемогу для учасниці, під час всього конкурса вона вихвалялась допомогою від президента. Їй 38 років (інфа від менеджерів з її країни, яка через дівчат дійшла до мене), – написала Мілена.

В інтервью Славі Дьоміну українка зазначила, що вона прийшла на конкурс не вихвалятися зовнішністю і впевнена, що в Україні є дівчата красивіші за неї. Вона там виступала за свої гроші (витратила біля 5 тисяч доларів), щоб нагадати світу про війну в Україні.

Мілена увійшла в ТОП-5 на “Міс Європи”, а ще виборола 1 місце в категорії “Юна міс Європи”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...