Які зміни будуть внесені у Києві до правил утримання собак та котів

Міська влада планує внести значні зміни до правил утримання домашніх тварин. Кияни можуть внести до правил свої пропозиції.

Існуючі зараз правила утримання домашніх тварин ухвалювалися у 2007 році, причому останні зміни до них вносилися аж 7 років тому, тому вони застаріли, повідомляють у КМДА.

Нові правила хочуть розробити за європейськими стандартами. У нових правилах мають з’явитися такі моменти:

– обов’язок забезпечити наявність на свійській тварині нашийника з ідентифікуючими позначками та повідець для вигулу собак, а також намордника на собаках порід, включених до переліку небезпечних;

– заборона жебракування з тваринами;

– заборона залишати тварину в закритому салоні автомобіля за відсутності в ній людини за температури повітря понад +20°С і менше +5°С.

Також у КМДА закликають киян допомогти у складанні нових правил. Для того щоб приєднатися до робочої групи з їх вироблення, необхідно надіслати письмову заяву у довільній формі на електронну адресу [email protected] з темою листа “Правила утримання домашніх тварин” до 7 лютого 2024 року включно.

Кияни закликають залишати свої пропозиції до правил, заповнивши форму за посиланням.

Нагадаємо, “розривають козу і сплять на холодному бетоні” – про це нещодавно писав Vgorode : зоозахисники обурені умовами притулку на Київщині.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...