Як і чим утеплити вікна, щоб не замерзнути взимку

Напередодні спеціалісти заявили, що взимку в Україні очікуються масштабні відключення світла через пошкодження критичної інфраструктури. Умови, в яких буде українська енергосистема цієї зими, будуть набагато гіршими за ті, що були минулоріч. Навіть за відсутності нових обстрілів такий сценарій імовірний.

Щоб зберегти тепло в квартирі взимку, варто зайнятися утепленням вікон вже зараз.

Чим утеплити вікна?

Теплоекономна плівка є одним із найпростіших варіантів утеплення вікон на зиму. Плівка зберігає тепло завдяки своїм термоізоляційним властивостям.

Ущільнювачі для вікон допомагають вікну щільніше прилягати до поверхні та не пропускати тепло. “Рідні” ущільнювачі зношуються згодом і починають відходити від рами вікна, тому краще їх самостійно замінити перед зимовими холодами.

Ще одним варіантом для утеплення вікон є пінополіетилен або пінистий поліетилен. Це спеціальний самоклеючий матеріал, який використовують для теплоізоляції вікон.

Також можна заклеїти щілини вікон скотчем, щоб холодне повітря не проникало до будинку.

Дерев’яні вікна можна ущільнити туалетним папером, гумовим або парафіновим ущільнювачем, а також спеціальним герметиком для вікон.

А щоб зберегти тепло в домі, експерти радять перевести вікна на зимовий режим: вікно в такому положенні набагато щільніше прилягає до віконної рами.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону входить у свою фінальну стадію. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...