Як IQOS побудував контейнерне містечко

Розповідаємо, як виглядав та чим дивував відвідувачів IQOS pop-up store під назвою «Розвантажувальна станція».

Локація

Концептуальний простір побудували на території технопарку Unit.City. Це місце обрали не просто так, адже поп-ап стор IQOS отримав вигляд контейнерного містечка, і воно органічно вписалося в урбаністичний пейзаж Юніта.

Лабіринт із контейнерів загалом зайняв площу 6000 м2. Для його створення використовували реальні вантажні контейнери, у яких зокрема до України прибула новітня технологія IQOS.

Концепція

«Розвантажувальна станція» — це місце для розвантаження в усіх сенсах цього слова. Від того ж найочікуванішого вантажу до емоційного розвантаження, потреба в якому, здається, накопичилася в кожного з нас.

Тож ідея проста — зустрітися, поспілкуватися, вивантажити все те, що хочеться вивантажити, перезавантажитися та завантажити нові враження та емоції.

А для її реалізації контейнери лабіринту наповнили неочікуваним та перезавантажувальним.

Що в контейнерах

Лабіринтом можна було вільно гуляти та заходити всередину контейнерів — у деяких із них були ну дууууже незвичайні споти.

Пустеля. Уявляєш: ти йдеш по асфальту, повз контейнерів, бачиш багатоповерхівки на фоні, а ж тут пірнаєш у контейнер і опиняєшся у справжній пустелі. Червоний пісок, дзеркальні стіни, стеля, як небо, бархани та скелі. А в центрі — справжній пустельний бар, де міксують свої фірмові напої The Deacon.

При створенні пустельної зони надихалися відомим концертним залом Мaraya — це найбільша дзеркальна будівля у світі, розташована у пустелі в Саудівській Аравії.

Ліс. Ще більш вражаючий досвід — вийти з пустелі і опинитися в лісі. Вологе повітря, живі рослини, мох, дерева та справжній водоспад. Можна було пікнікувати на галявині — під шум води, в обіймах лісу та зі смачненьким.

Лісову локацію створювали Mutabor Flowers Service.

Річка. Ще один спот — річка, по якій можна прогулятися. Пройтися стежкою чи прямо поверхнею води. Впізнаєте вайб Тулуму?

По містечку було багато різних спотів: квіткова крамничка, фотобокси, зона кастомізації, фудтрак, бар, автомат з лимонами та кінотеатр просто неба з попкорном і фільмами, які «не вантажать».

«Розвантажувальна станція» працювала з 25 до 28 квітня. Зараз контейнерне містечко вже зникло, але перевантажувальних вражень лишилося ще надовго — до наступної зустрічі точно вистачить. До того ж це буде зовсім скоро — очікуємо на відкриття затишного коворкінгу в новому спейсі IQOS на Хрещатику наприкінці травня.

No votes yet.
Please wait...