Жінка народила у Києві в машині швидкої допомоги

Незвичайні пологи пройшли в Києві днями – машина швидкої допомоги везла жінку до пологового будинку, але медики не встигли – пологи почалися просто в машині.

Перейми у жінки настали дуже швидко та раптово, коли автомобіль їхав вулицями столиці. Як повідомляє “Вечірній Київ” з посиланням на “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва”, пологи були змушені прийняти Ганна Плетенова та Олена Солодковська – лікар та фельдшер з медицини невідкладних станів.

Співробітники відділення екстреної медичної допомоги №11 одразу зупинили автомобіль, коли почалися перейми, і вирішили приймати пологи на місці. За кілька хвилин прямо на одній із вулиць столиці на світ з’явився новий українець. Пологи пройшли без ускладнень.

Мама назвала дочку, яка народилася в таких незвичайних обставинах. Наразі мама з новонародженою перебувають у пологовому будинку на дообстеженні.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року вагітна жінка застрягла в ліфті 9-поверхового будинку на вулиці Симиренка, що на Борщагівці, через відключення світла. Прямо в кабіні ліфта в неї почалися пологи.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...