Кабмін України затвердив порядок ведення електронного кабінету “Оберіг”: що дізнаються про кожного у Міноборони

Кабмін своїм рішенням сьогодні, 10 травня, затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів “Оберіг”.

За допомогою реєстру “Оберіг” можна буде автоматично провести верифікацію військовозобов’язаних без їхньої особистої участі. Так, по кожній людині буде видно, чи оновлювала вона дані в ТЦК, повідомляє “Судово-юридична газета”.

В “Оберізі” будуть такі дані: ПІБ, місце проживання, дата народження, сімейний стан, відомості про членів сім’ї, місце роботи, судимість, відомості про освіту, реєстраційний номер облікової картки платника податків, присвоєна військово-облікова спеціальність, звання, чи перебуває людина у розшуку і т.д.

“Оберіг” отримуватиме дані з наступних реєстрів: Державної податкової служби, Державної реєстрації актів цивільного стану, Державної судової адміністрації, Державної прикордонної служби, Міносвіти, Державної міграційної служби. Незабаром підключиться реєстр Пенсійного фонду.

Міноборони зможе отримати дані про досвід роботи людини, в якій галузі вона працювала і чим займалася. Дізнаватимуться дані про людей та представники інших відомств. Прикордонники при виїзді з країни зможуть дізнатися з “Оберіга” дані про кожного військовозобов’язаного. Також із “Оберіга” зможуть отримувати інформацію поліцейські, Державна міграційна служба.

Електронний кабінет мають запустити вже цього місяця.

Нагадаємо, у Верховній Раді підтримали законопроект про збільшення штрафів для тих, хто ухиляється.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...