Карта бойових дій в Україні 1 вересня

Сьогодні, 1 вересня, в Україні розпочалася 555-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 1 вересня.

31 серпня українські війська продовжили контрнаступальні операції поблизу Бахмута Донецької області та на західній частині Запорізької області, як повідомляється, просунулися на обох ділянках фронту. Генеральний штаб України та заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомили, що українські війська продовжили наступальні дії на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

31 серпня російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтвердженого просування не зробили. Російські джерела стверджували, що 31 серпня українські війська продовжували наземні атаки на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не просунулися. 

Українські війська 31 серпня провели наступальні операції поблизу Бахмута і, як повідомляється, просунулися. Генеральний штаб України та заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомили, що українські війська продовжують вести наступальні дії на південь від Бахмуту та досягли невизначеного успіху на бахмутському напрямку. Російські війська вели наступальні дії та, як повідомляється, просунулися 31 серпня. Український Генштаб повідомив, що російські війська вели невдалі наступальні дії поблизу Кліщіївки та Курдюмівки.

Російські війська вели наступальні операції вздовж лінії Авдіївка-Донецьк, але 31 серпня не робили жодного заявленого чи підтвердженого просування. Генштаб України повідомив, що російські війська проводили невдалі наступальні операції поблизу Мар’їнки.

Українські війська продовжували наступальні дії в західній Запорізькій області та, як повідомляється, 31 серпня просунулися вперед. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр і Генштаб України повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на мелітопольському напрямку та досягли невизначеного успіху на напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...