Карта бойових дій в Україні 10 березня

Сьогодні, 10 березня, в Україні розпочався 746-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 10 березня.

Повідомляється, що українські сили завдали ударів безпілотників по Ростовській області в ніч з 8 на 9 березня, також завдали удару по російському авіаційному заводу, який займається ремонтом та модернізацією російських літаків далекого радіолокаційного виявлення А-50.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Кремінної та Авдіївки на тлі позиційних боїв, що продовжуються, по всій лінії фронту 9 березня.

Російський блогер заявив, що російські війська просунулися в межах Івановського (на захід від Бахмута) і що російські війська контролюють половину населеного пункту.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки;
  • на південь від Бахмута в районі Дружби і Шум.

Офіційний представник Таврійської групи військ України Дмитро Ліховий заявив 8 березня, що ситуація на авдіївському напрямку стабілізувалася. 

Геолоковані кадри, опубліковані 9 березня, показують, що російські війська незначно просунулися на південь від Тоненці (на захід від Авдіївки).

9 березня позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги, Новомихайлівки та Володимирівки.

9 березня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...