Карта бойових дій в Україні 11 березня

Сьогодні, 11 березня, в Україні розпочався 747-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 березня.

Російська окупаційна влада відкрила в окупованій Україні дострокове голосування на виборах президента Росії 10 березня, яке триватиме до 14 березня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута і Авдіївки на тлі позиційних боїв, що продовжуються, по всій лінії фронту 10 березня.

Деякі російські блогери стверджували, що російські війська контролюють 80 відсотків Івановського і досягли незначних успіхів у районі Дружби (на південний захід від Бахмута) та в межах Богданівки (на північний захід від Бахмута).

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • під Богданівкою;
  • на захід від Бахмута в районі Іванівського та на схід від Часового Яру;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки, Курдюмівки, Дружби та Шум

Російські війська нещодавно трохи просунулися на північний захід від Авдіївки в районі Бердичів і на захід від Авдіївки в районі Орлівки.

Російські та українські війська вели позиційні бої на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Перемоги.

10 березня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося. Позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербова (на схід від Роботина).

Представник Таврійського угруповання військ України Дмитро Ліховий заявив 9 березня, що російські сили все частіше використовують позашляхові “баггі” та квадроцикли для перевезення російської піхоти біля Роботина, оскільки українські сили знищують стандартну російську військову техніку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...