Карта бойових дій в Україні 11 грудня

Сьогодні, 11 грудня, в Україні розпочався 655 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 грудня.

У неділю, 10 грудня, Президент України Володимир Зеленський вирушив до Латинської Америки, ймовірно, для того, щоб заручитися латиноамериканською підтримкою України.

Російські війська завдали серії ракетних та безпілотних ударів по Україні 9 та 10 грудня. Також російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ, Сватове, Кремінна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецька та Запорізької області, а також на заході Запорізької області та на окремих ділянках просунулися вперед.

Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки в районі Веселі (18 км на північний схід від Бахмута).

Також у Генштабі повідомили, що українські сили відбили щонайменше 14 російських атак у районі Григорівки (9 км на північний захід від Бахмута), Богданівки, Івановського, Кліщівки та Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

10 грудня російські війська продовжили наступальні операції під Авдіївкою і нещодавно досягли підтвердженого наступу. Геолоковані кадри, опубліковані 9 грудня, показують, що російські війська просунулися на схід від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки).

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили не менше 39 російських атак на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки); поблизу Степового, Авдіївки та Первомайського (10 км на південний захід від Авдіївки); і на південь від Тоненці (5 км на захід від Авдіївки) та Північного (6 км на захід від Авдіївки). 

Також незалежно від погодних умов російські війська постійно атакують і завдають ударів по українських позиціях під Авдіївкою, про це повідомив глава Авдіївського міського військового управління України Віталій Барабаш.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили не менше 14 російських атак у таких районах: 

  • Мар’їнки,
  • Перемоги (5 км на південний захід від Донецька),
  • Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька),
  • на південний схід від Вугледара (26 км на південний захід від Донецька).

Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили три російські атаки на захід від Роботина та в районі Новопокровки (12 км на північний схід від Роботина). 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...