Карта бойових дій в Україні 11 квітня

Сьогодні, 11 квітня, в Україні розпочався 778-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 квітня.

Верховна Рада України розглянула та ухвалила положення проекту закону України про мобілізацію 10 квітня.

Російські війська нещодавно захопили Іванівське, селище на схід від Часового Яру, і просунулися в районі Авдіївки.

Позиційні бої тривали на північний схід від Бахмута 10 квітня, проте підтверджених змін у цьому районі не відбулося.

10 квітня російські ЗМІ повідомили, що в результаті українського обстрілу поблизу Кремінної було вбито співробітника прес-служби Західного угруповання військ МО РФ Євгена Половода і поранено двох людей, які його супроводжували.

Геолоковані кадри, опубліковані 10 квітня, показують, що російські війська нещодавно просунулися далі на захід від Івановського (на схід від Часов Яру).

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися на південь від Новокалинового (на північний захід від Авдіївки), на південний схід від Уманського (на захід від Авдіївки), а також підійшли до північної околиці Нетайлове (на захід від Авдіївки).

10 квітня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області. Російський блогер заявив, що російські війська трохи просунулися на північний захід від Вербове (на схід від Роботина),

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...