Карта бойових дій в Україні 11 лютого

Сьогодні, 11 лютого, в Україні розпочався 718 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 лютого.

Президент України Володимир Зеленський призначив генерал-майора Анатолія Баргилевича начальником Генерального штабу України, замінивши генерал-лейтенанта Сергія Шаптала.

На кадрах із російського безпілотника, опублікованих 9 лютого, видно, як російські військові страчують українських військовополонених біля Кліщівки на Бахмутському напрямку.

Російські війська підтвердили наступ у районі Кремінної та Авдіївки.

Повідомляється, що 10 лютого російські війська просунулися в районі Бахмута на тлі позиційних боїв у цьому районі. Російські блогери стверджували, що частини російської 98-ї повітрянодесантної дивізії (ВДВ) просувалися в лісовій зоні на південь від Богданівки (на північний захід від Бахмута).

На геолокованих кадрах, опублікованих 9 лютого, видно, що російські війська нещодавно просунулися вулицями Чернишевського, Спортивної та Соборної на півдні Авдіївки.

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Авдіївки в районі Кераміка, Новобахмутівки, Степового та Очеретино;
  • на південний захід від Авдіївки в районі Північного, Тоненького, Первомайського та Невельського.

Повідомляється, що 10 лютого російські війська просунулися на захід від Донецька на тлі позиційних боїв. Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги, Новомихайлівки та Водяного.

Машовець заявив, що російські війська готуються активізувати штурмові операції в районі Новомихайлівки, хоча російські сили і техніка в цьому районі обмежені.

10 лютого позиційні бої тривали на заході Запорізької області в районі Роботина, на захід від Вербового і Новопокровки. Російський блогер заявив, що українські війська просунулися з Кам’янського (35 км на північний захід від Роботина) і досягли невстановленого успіху біля Копані (на захід від Роботина) та Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...