Карта бойових дій в Україні 11 вересня

Сьогодні, 11 вересня, в Україні розпочалася 565-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 вересня.

Українські війська продовжували просуватися на південь від Роботиного в західній частині Запорізької області та, як повідомляється, просунулися поблизу Бахмута 10 вересня.  Геолокаційні кадри, опубліковані 10 вересня, показують, що українські війська просунулися на схід від Новопрокопівки

Повідомляється, що російські війська продовжували наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але 10 вересня не зробили жодного підтвердженого просування. 9 вересня російські джерела стверджували, що російські війська проводили наступальні операції поблизу Синьківки, Петропавлівки, а також у напрямку Кислівки

Повідомляється, що українські війська здійснили наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не зробили жодних підтверджених наступів 10 вересня.

Речник Генерального штабу України та Східної групи військ Ілля Євлаш заявив, що українські сили досягли невизначеного успіху поблизу Кліщіївки. Український 2-й механізований батальйон 3-ї десантно-штурмової бригади 9 вересня заявив, що витіснив російські сили з невизначеного району на бахмутському напрямку. 

10 вересня українські війська вели наступальні дії на лінії Авдіївка-Донецьк і, як повідомляється, просунулися. Голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш заявив, що українські війська закріпилися в Опитному.

Російські джерела стверджують, що російські війська в ніч з 9 на 10 вересня зірвали українську групу спецоперацій у Чорному морі. Російськоий військовий блогер стверджував, що українські розвідники спочатку спустили шість катерів у бік мису Тарханкут, а російський бомбардувальник Су-24М скинув чотири касетні бомби та потопив три катери, змусивши решту трьох відступити.

No votes yet.
Please wait...