Карта бойових дій в Україні 12 вересня

Сьогодні, 12 вересня, в Україні розпочалася 566-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 12 вересня.

11 вересня українські війська продовжили контрнаступальні операції в Донецькій і Запорізькій областях, а також просунулися в районі Бахмута і на західній частині Запорізької області. 11 вересня українські військові оголосили, що за останній тиждень українські війська звільнили 2 квадратних кілометри території на бахмутському напрямку та досягли успіхів поблизу Кліщіївки.

Російські війська 11 вересня продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Сватове — Кремінна і просунулися на Куп’янському напрямку. Геолокаційні кадри, опубліковані 11 вересня, показують, що російські війська досягли успіхів поблизу лісосмуги на північний схід від Синьківки. Російські війська 11 вересня продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Сватове — Кремінна і просунулися на Куп’янському напрямку. Геолокаційні кадри, опубліковані 11 вересня, показують, що російські війська досягли успіхів поблизу лісосмуги на північний схід від Синьківки.

Українські війська вели наступальні дії вздовж лінії Авдіївка-Донецьк і, як повідомляється, просунулися 11 вересня. Маляр заявила, що українські війська контролюють частину Опитного, але зазначила, що ситуація непостійна і бої тривають.

Головне управління військової розвідки України (ГУР) 11 вересня заявило, що підрозділи ГУР відновили український контроль над газовидобувними буровими платформами “Вишки Бойка” біля узбережжя Криму в Чорному морі в невизначену дату. Російські війська контролювали бурові платформи з 2015 року.

No votes yet.
Please wait...