Карта бойових дій в Україні 13 березня

Сьогодні, 13 березня, в Україні розпочався 749-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 березня.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван 12 березня оголосив про пакет надзвичайної військової допомоги Україні на суму 300 мільйонів доларів.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута, Авдіївки та Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 12 березня.

Геолоковані кадри, опубліковані 12 березня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на північ від Кліщівки (на південний захід від Бахмута). Позиційні бої тривали у таких районах: 

  • на захід від Бахмута, в районі на схід від Часового Яру та в Іванівському;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки, Ступочки, Південного та Північного.

Російські війська нещодавно просунулися на схід від Первомайського (на південний захід від Авдіївки), а відомий російський блогер заявив, що російські війська контролюють близько третини населеного пункту.

Російські війська нещодавно трохи просунулися на захід та південний захід від Донецька. Кадри з геоприв’язкою, опубліковані 11 березня, показують, що російські війська останнім часом досягли обмеженого просування трасою Н-15, яка проходить на південь від Мар’їнки (на захід від Донецька).

Російські війська нещодавно також просунулися на північно-східну околицю Новомихайлівки (на південний захід від Донецька). Прес-секретар Таврійської групи військ України капітан Дмитро Лиховий заявив, що українські сили проводять ротацію у таврійському напрямку.

Позиційні бої тривали на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту 12 березня не було. Бої тривали у районі Роботина і Вербового (схід від Роботина).

Прес-секретар Таврійської групи військ України капітан Дмитро Лиховий заявив, що російські сили продовжують чинити тиск на район Роботина, але інтенсивність атак знизилася.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...