Карта бойових дій в Україні 13 квітня

Сьогодні, 13 квітня, в Україні розпочався 780-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 квітня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Авдіївки та Донецька.

Росія відправляє близько 2400 військовослужбовців Східного військового округу, які зараз перебувають у Росії, для бойових дій в Україні, щоб заповнити кадрові втрати на фронті.

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися на північний схід від Бахмута. Позиційні бої тривали у районі Спірного (на схід від Сіверська) та Роздолівки (на південь від Сіверська).

12 квітня позиційні бої тривали в районі Часов Яру, але підтверджених змін лінії фронту не відбулося.

Повідомляється, що підрозділи російської 83-ї бригади ВДВ ведуть бої у районі Кліщівки.

Геолоковані кадри, опубліковані 10 та 11 квітня, показують, що російські війська нещодавно просунулися у південно-східній частині Красногорівки (на захід від Донецька).

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги, Костянтинівки (на захід від Новомихайлівки), а також в районі Водяного (на південний схід від Вугледара). Українськи сили завдали ударів по російським військам біля Красногорівки.

12 квітня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося. Українські сили завдали успішного удару HIMARS по російській системі ППО Тор-М2 на південь від Василівки (на захід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...