Карта бойових дій в Україні 13 лютого

Сьогодні, 13 лютого, в Україні розпочався 720 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 лютого.

Українські сили нещодавно підтвердили наступ у районі Кремінної та міста Донецька, а також у західній Запорізькій області, а російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Куп’янська та Кремінної.

Російська влада продовжує використовувати програми взаємодії з молоддю для русифікації української молоді.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • під Богданівкою;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки та Курдюмівки;
  • на південь від Бахмута в районі Майорського, Південного

Деякі російські блогери стверджували, що російські війська перетнули залізничну лінію в Авдіївці та закріпилися на дачній ділянці на захід від залізниці.

Представник Таврійської групи військ України Дмитро Лиховий заявив, що російські війська використовують більше бронетехніки, танків та бойових машин піхоти на авдіївському напрямку.

Геолоковані кадри, опубліковані 11 лютого, показують, що українські війська просунулися на північний схід від Перемоги (південний захід від Донецька).

Позиційні бої тривали в районі Красногорівки, Георгіївки, Перемоги та Новомихайлівки.

12 лютого українські війська здійснили підтверджений наступ у західній частині Запорізької області на тлі позиційних боїв у цьому районі. Геолоковані кадри, опубліковані 12 лютого, показують, що українські війська просунулися на захід від П’ятихаток (28 км на північний захід від Роботина) біля Кам’янського.

У Генштабі України заявили, що російські війська безуспішно атакували в районі Роботина та Новопокровки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...