Карта бойових дій в Україні 13 травня

Сьогодні, 13 травня, в Україні розпочався 810-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 травня.

Українські сили продовжують завдавати повторних ударів по російській нафтовій та оборонно-промисловій інфраструктурі.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Липців та Вовчанська на півночі Харківської області.

У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно атакували на Сіверському напрямку (на північний схід від Бахмута) в районі Верхньокам’янського (на південний захід від Сіверска), Роздолівки (на південь від Сіверска), Спірного і Вимки (обидва на південний схід від Сіверска).

Повідомляється, що 12 травня російські війська просунулися в районі Авдіївки, але підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було.

Російські блогери стверджували, що російські війська підійшли до околиць Новоолександрівки (на північний захід від Авдіївки та на захід від Архангельського) і просунулися у бік Калинового (на північний захід від Авдіївки та на північний схід від Архангельського).

Представник української групи військ “Хортиця” підполковник Назар Волошин заявив, що російські сили продовжують штурмувати Красногорівку невеликими штурмовими групами та час від часу використовують бронетехніку під час атак на східні околиці населеного пункту.

12 травня російські війська просунулися у західній частині Запорізької області, але підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не було.

Позиційні бої тривали у районі Роботина, Вербового та Новоданилівки (на північ від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...