Карта бойових дій в Україні 13 вересня

Сьогодні, 13 вересня, в Україні розпочалася 567-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 вересня.

Російські інсайдерські джерела стверджують, що у найближчому оточенні Кремля знову активно розходяться щодо необхідності та підготовки до другої хвилі мобілізації напередодні осіннього призову, що стартує 1 жовтня.

Російська влада відкоригувала системи протиповітряної оборони навколо Москви у світлі останніх посилених ударів безпілотників по місту, ймовірно, частково для того, щоб заспокоїти скарги в російському інформаційному просторі з приводу неефективності протиповітряної оборони навколо столиці.

Окупанти вели наступальні дії на лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна, поблизу Бахмута, на лінії Авдіївка – Донецьк, у районі кордону Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області та 12 вересня просунулися на окремих ділянках.

Українські війська 12 вересня вели наступальні дії на двох ділянках фронту та просунулися в районі Бахмута, на лінії Авдіївка – Донецьк та на заході Запорізької області.

Українські війська вели наступальні дії вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, але не просунулися 12 вересня. Російські війська 12 вересня вели наступальні дії межі Куп’янськ – Сватово – Кремінна і просувалися вперед.

Українські війська вели наступальні дії вздовж лінії Авдіївка-Донецьк та, як повідомляється, просунулися 11 вересня. Маляр заявила, що українські війська контролюють частину Досвідченого, але зазначила, що ситуація є непостійною і бої продовжуються.

Під Бахмутом українські війська 12 вересня вели наступальні дії та просунулися вперед. Російські війська вели наступальні операції поблизу Бахмута, але підтверджених успіхів не досягли. У Генштабі України повідомили, що російські війська провели безуспішні операції поблизу Оріхово-Васильівки (11 км на північний захід від Бахмута) та Кліщеївки.

Українські сили продовжували наступальні дії в районі кордону Донецько-Запорізької області та не робили підтверджених наступів 12 вересня. Російські війська здійснили обмежені контратаки в районі кордону Донецько-Запорізької області і не здійснювали жодного заявленого чи підтвердженого поступу 12 вересня. Генштаб України повідомив, що українські сили відбили російські атаки на південь від Новодарівки (13 км на південний захід від Великої Новосілки). Російський військовий блогер стверджував, що російські війська здійснили контратаку у Старомайорського, але не уточнили результату.

Російські війська продовжували обмежені контратаки на заході Запорізької області та не просувалися 12 вересня. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили численні російські атаки поблизу Роботиного.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...