Карта бойових дій в Україні 14 лютого

Сьогодні, 14 лютого, в Україні розпочався 721 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 14 лютого.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець повідомив, що російські війська намагаються відновити маневр на полі бою за допомогою радянської теорії глибокого бою, але поки що їм важко реалізувати радянський глибокий бій через нинішні можливості України.

Російські джерела навмисно перебільшують втрати українців під час російського удару поблизу Селидового Донецької області 13 лютого.

Російські війська нещодавно підтвердили просування в районі Кремінної та на заході Запорізької області в умовах продовження позиційних боїв по всій лінії фронту.

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Кремінної на тлі триваючих позиційних боїв на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 13 лютого. Геолокаційні кадри показують, що російські війська нещодавно просунулися в полі на схід від Торського (на захід від Кремінної).

Російські сили просунулися на захід від Бахмута на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 13 лютого. Речник української бригади, яка діє в районі Бахмута, заявив, що російські сили частково просуваються поблизу Богданівки (на північний захід від Бахмута) і захоплюють цілі буреломи або ліси території поблизу населеного пункту. 

13 лютого на ділянці кордону Донецько-Запорізької області тривали позиційні бойові дії, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Російські та українські джерела стверджують, що російські сили безуспішно атакували на південь від Пречистівки (на південний схід від Великої Новосілки) і на північ від Приютного (на південний захід від Великої Новосілки). За повідомленнями, підрозділи 29-ї загальновійськової армії РФ (СВО) продовжують діяти на Вугледарському напрямку (на схід від Великої Новосілки). 

Російські сили нещодавно просунулися в західній Запорізькій області на тлі триваючих позиційних боїв 13 лютого. Геолокаційні кадри показують, що російські сили нещодавно просунулися на захід від Роботиного.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...