Карта бойових дій в Україні 14 вересня

Сьогодні, 14 вересня, в Україні розпочалася 568-ма доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 14 вересня.

Українські сили просунулися в західній частині Запорізькій області та, як повідомляється, просунулися поблизу Бахмута 13 вересня. Геолокаційні  кадри, опубліковані 12 вересня, показують, що українські сили досягли обмежених успіхів на південь від Роботиного.

Повідомляється, що 13 вересня українські сили здійснили наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не досягли жодних заявлених чи підтверджених успіхів. Російський військовий блогер заявив, що на околицях Куп’янська тривають бої – ймовірно, йдеться про район Синьківки та Петропавлівки – і що українські сили контратакують з флангів населеного пункту, щоб уникнути російського оточення.

Мер Мелітополя Іван Федоров 13 вересня повідомив, що російські війська посилюють оборону в окупованій Запорізькій області. Федоров заявив, що російські війська встановлюють нову невизначену техніку та протитанкові укріплення “Зуби дракона” біля Токмака, а також риють нові траншеї та зміцнюють оборонні споруди поблизу лінії фронту в Пологівському районі.

Російські війська 13 вересня вели наступальні дії на західній частині Запорізької області, але не просунулися. Російські військові блогери стверджували, що російські війська атакували українські позиції на південний захід від Роботиного і що бої тривають на околицях Новопрокопівки

13 вересня російське джерело повідомило, що українські війська продовжують бойові дії на островах у дельті річки Дніпро в Херсонській області. Російський військовий блогер заявив, що бої за невизначені острови в Дніпрі тривають, і що українські війська закріпилися на деяких невизначених островах і утримують позиції біля Антонівського мосту на східному (лівому) березі Херсонської області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...