Карта бойових дій в Україні 15 березня

Сьогодні, 15 березня, в Україні розпочався 751-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 березня.

Український головнокомандувач генерал-полковник Олександр Сирський заявив 14 березня, що невказані українські підрозділи, які тривалий час перебували на лінії фронту, розпочали ротацію.

14 березня російські війська просунулися на захід від Авдіївки і в західній частині Запорізької області на тлі позиційних боїв, що продовжуються.

14 березня позиційні бої під Бахмутом продовжувалися, але підтверджених змін лінії фронту не відбулося. Бої тривали у таких районах: 

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута в районі Іванівського та на схід від Часового Яру;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки;
  • на південь від Бахмута

Російські війська нещодавно просунулися в Бердичі (на північний захід від Авдіївки) на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на захід від Авдіївки 14 березня. На геолокованих кадрах, опублікованих 13 та 14 березня, видно, що російські війська просувалися вулицями Миру та Казберова у центрі Бердичів.

Російський блогер заявив, що українські сили зберігають позиції в Невельському, незважаючи на заяву Міністерства оборони Росії про захоплення всього населеного пункту 12 березня.

14 березня позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, проте підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки, Перемоги та Володимирівки.

На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 14 березня, видно, що російські війська нещодавно просунулися на захід від Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...