Карта бойових дій в Україні 15 квітня

Сьогодні, 15 квітня, в Україні розпочався 782 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 квітня.

Верховний головнокомандувач України генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що російське військове командування має намір захопити Часів Яр Донецької області до російського свята Дня Перемоги 9 травня.

Українські війська просунулися на південь від Кремінної та на південний захід від Донецька, а російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Часового Яру (на захід від Бахмута) та Авдіївки.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на схід від Сіверска в районі Верхньокам’янського;
  • на південний схід від Сіверска біля Вимки, Спірне та Веселого; 
  • на південь від Сіверска в районі Роздолівки.

14 квітня російські війська підтвердили наступ на схід від Часового Яру і продовжили наступальні операції в цьому районі.

Представник української групи військ “Хортиця” підполковник Назар Волошин заявив, що російські війська штурмують Часів Яр та прилеглі райони невеликими штурмовими групами.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ на захід від Авдіївки на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються. Також російські війська нещодавно просунулися на схід від Новобахмутівки (на північний захід від Авдіївки).

Бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки, Новокалинового та Бердичів; на захід від Авдіївки в районі Семенівки, Уманського, Тоненького; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського, Водяного та Невельського.

Нещодавно українські сили повернули позиції на південний захід від Донецька на тлі позиційних боїв, що продовжуються.

14 квітня позиційні бої тривали в районі Роботина та на північний захід від Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...