Карта бойових дій в Україні 15 лютого

Сьогодні, 15 лютого, в Україні розпочався 722 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 лютого.

У ніч із 13 на 14 лютого українські сили успішно потопили ще один десантний корабель Чорноморського флоту Росії у Чорному морі біля південного узбережжя окупованого Криму.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута, Мар’їнки і Кринок на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення 14 лютого.

Російська влада продовжує зусилля з мілітаризації та культурного прищеплення молоді та студентів в окупованій Україні російської ідентичності та ідеології.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ у районі Бахмута на тлі позиційних боїв, що тривають, у цьому районі 14 лютого. Геолоковані кадри, опубліковані 12 і 13 лютого, показують, що російські війська просунулися в районі Івановського в районі траси Т0504 Костянтинівка-Бахмут (на захід від Бахмута).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки та Курдюмівки;
  • на південь від Бахмута в районі Південного і Шум.

Повідомляється, що 14 лютого російські війська просунулися в районі Авдіївки, але підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було.

Командувач Таврійської групи військ України бригадний генерал Олександр Тарнавський заявив, що російські війська завдали 73 авіаударів на таврійському напрямку (Авдіївка через захід Запорізької області) і що це була найбільша серія російських авіаударів на цьому напрямі у 2024 році.

На кадрах з геоприв’язкою, опублікованих 13 лютого, видно, що російські війська просунулися на захід від Мар’їнки (на захід від Донецька).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та на південний захід від Донецька в районі Георгіївки, Перемоги та Новомихайлівки.

Позиційні бої тривали в районі Роботина, на північний схід від Роботина в районі Новопокровки та Малої Токмачки, на схід від Роботина в районі Вербового та на південь від Роботина в районі Новопрокопівки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...