Карта бойових дій в Україні 15 травня

Сьогодні, 15 травня, в Україні розпочався 812-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області, а українці намагаються стримати ворога.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 травня.

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва 14 травня заявив, що США зацікавлені у двосторонній угоді щодо безпеки України.

14 травня українська армія завдала удару по російській залізничній лінії у Волгоградській області.

Російські війська нещодавно трохи просунулися в районі Липців, Вовчанська, Сватового, Часів Яру, Авдіївки, Донецька та Кринок.

Російські джерела стверджували, що російські війська також незначно просунулися в дачному районі на північ від мікрорайону Канал і в районі Богданівки (на північний схід від Часового Яру)

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Авдіївки і 14 травня продовжили наземні атаки у цьому районі. На геолокованих кадрах, опублікованих 14 травня видно, що російські війська просунулися на південь від Уманського (на захід від Авдіївки).

У Генштабі України повідомили, що українські війська “поміняли” позиції на деяких невстановлених напрямках і що російські війська досягли невказаних тактичних успіхів на Покровському напрямку.

У Генштабі України повідомили, що російські війська досягли невстановленого незначного успіху на Курахівському напрямку (на захід від Донецька).

Російські війська також продовжили наземні атаки на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Водяного.

Російські війська продовжили наступ у районі Роботина з боку Новопрокопівки (на південь від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...