Карта бойових дій в Україні 15 вересня

Сьогодні, 15 вересня, в Україні розпочалася 569-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 вересня.

Українські сили продовжували наступальні операції в західній частині Запорізькій області та навколо Бахмута і, як повідомляється, 14 вересня просунулися на південь від Бахмута. Генштаб України повідомив, що українські сили досягли невизначених часткових успіхів поблизу Бахмута, Кліщіївки, Андріївкита Курдюмівки.

Російські війська 14 вересня продовжували наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Сватове — Кремінна і нещодавно просунулися вперед. Опубліковані 13 вересня геолокаційні кадри показують, що станом на 12 вересня російські війська просувалися на захід від Лиману Першого.

14 вересня російські війська вели наступальні операції поблизу Бахмута, але підтверджених досягнень не досягли. Глава так званої “ДНР” Денис Пушилін спростував інформацію про звільнення українськими військами Андріївки та заявив, що російські війська “покращили” невизначені позиції поблизу Андріївки. Український Генштаб повідомив, що російські війська здійснили безуспішні атаки поблизу Богданівки.

Останнім часом українські війська вели наступальні дії на ділянці Авдіївка-Донецьк і просувалися вперед. Геолокаційні кадри, опубліковані 13 вересня, показують, що українські сили нещодавно просунулися на схід від залізничної лінії на північ від Красногорівки.

Відомий російський військовий стверджував, що українські сили продовжували обмежену активність на лівому (східному) березі Херсонської області 14 вересня. Блогер стверджував, що невеликі українські десантні групи безуспішно намагалися висадитися на північ від Олешок.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...