Карта бойових дій в Україні 16 лютого

Сьогодні, 16 лютого, в Україні розпочався 723 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 16 лютого.

У ніч із 14 на 15 лютого російські війська завдали серію ракетних ударів по Україні.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Куп’янська, Бахмута, Авдіївки та в районі кордону Донецько-Запорізької області.

Глава українського атомного підприємства “Енергоатом” Петро Котін заявив, що ситуація на окупованій Запорізькій АЕС стає дедалі небезпечнішою через активність Росії поблизу станції та на ній.

Кадри з геоприв’язкою, опубліковані 14 лютого, показують, що російські війська нещодавно трохи просунулися на захід від Бахмута.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута в районі Веселі;
  • на захід від Бахмута в районі Богданівки, Хромового та Іванівського;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки, Курдюмівки та Южного.

Представник української групи військ “Хортиця” Ілля Євлаш заявив, що російське командування перекидає частини на Бахмутський напрямок з інших ненаведених ділянок фронту і що російські війська наступають з боку Богданівки у напрямку Часового Яру.

Російські війська проводять тактичний обхід через Авдіївку, що може створити умови, які змусять українські війська відійти зі своїх позицій у населеному пункті.

15 лютого позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька. Російські блогери стверджували, що російські війська просувалися в напрямку Георгіївки (на захід від Донецька) і вздовж вулиці Тимірязєвської на південно-східній околиці Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Російські блогери заявили 14 лютого, що підрозділи російського 247-го повітряно-десантного полку захопили кілька позицій у районі Вербового.

Позиційні бої тривали у районі Роботина та Вербове (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...