Карта бойових дій в Україні 16 вересня

Сьогодні, 16 вересня, в Україні розпочалася 570-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 16 вересня.

14 вересня українські війська звільнили Андріївку в районі Бахмута, а 15 вересня продовжили наступальні дії поблизу Бахмута та на західній частині Запорізької області. Український Генеральний штаб та інші українські офіційні особи повідомили, що українські сили звільнили Андріївку 14 вересня і досягли невідомого часткового успіху поблизу Кліщіївки.

Російські війська вели наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна та просунулися 15 вересня. Геолокаційні кадри, опубліковані 15 вересня, показують, що російські війська просувалися на захід від Райгородки.

Російські військові заявили, що 15 вересня українські війська вели наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не просунулися. Речник Міністерства оборони (МО) Росії та Російського центру угруповання військ Олександр Савчук заявив, що українські сили невдало атакували поблизу Торського.

15 вересня українські війська продовжили наступ на кордоні Донецько-Запорізької області, але не зробили жодних заявлених або підтверджених наступань. У Генштабі України повідомили, що українські сили продовжують вести штурм на Шахтарському напрямку в районі кордону Донецько-Запорізької області.

Повідомляється, що 12 вересня російські війська продовжили наземні атаки в західній частині Запорізької області, але не зробили жодного підтвердженого просування. Російський військовий блогер стверджував, що російські війська атакували з Лугівського.

Російські військові блогери продовжували висловлювати занепокоєння щодо обмеженого перетину Україною річки Дніпро в Херсонській області 14 і 15 вересня. Російські блогери стверджували, що українські сили активізували свою діяльність на невизначених островах дельти річки Дніпро біля Антонівського мосту, щоб закріпити позиції на майбутнє наступ на східний (лівий) берег Херсонської області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...