Карта бойових дій в Україні 17 травня

Сьогодні, 17 травня, в Україні розпочався 814-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області, а українці намагаються стримати ворога.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 17 травня.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Липців, Вовчанська, Куп’янська та Донецька.

Ракетні удари Росії по українській енергетичній інфраструктурі з березня 2024 року, завдали довгострокових збитків українській енергетичній інфраструктурі.

Український Генштаб повідомив, що російські війська провели механізовану атаку невстановленої чисельності у напрямку Берестова і що українські війська витіснили російські війська з позицій біля Кислівки (на південний схід від Куп’янська).

Російські війська 16 травня продовжили наступальні дії в районі Часів Яру, проте підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не було.

Геолоковані кадри, опубліковані 16 травня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на південний захід від Мар’їнки (на південний захід від Донецька).

Російські війська продовжили наступальні операції на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки; на південний захід від Донецька в районі Перемоги, Новомихайлівки, Парасков’ївки та Костянтинівки, а також на схід від Вугледара в районі Микільського і Водяного.

У Telegram-каналі російського 70-го мотострілецького полку (42-а мотострілецька бригада, 58-а загальновійськова армія Округ) заявили, що російські війська витіснили українські війська з однієї з їх основних позицій у Роботина, але в селищі продовжуються запеклі бої.

Російські блогери стверджують, що українські сили зберігають позиції на північній околиці Роботина і говорити про захоплення населеного пункту поки що зарано.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...