Карта бойових дій в Україні 18 березня

Сьогодні, 18 березня, в Україні розпочався 754-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 18 березня.

СБУ, спецназ і війська безпілотних систем у ніч з 16 на 17 березня завдали успішного удару з безпілотників по російському нафтопереробному заводу в Краснодарському краї.

Невідомі суб’єкти запустили безпілотник на військовій базі в Придністров’ї.

Всеросійські проукраїнські добровольчі сили захопили російську адміністративну будівлю в прикордонній зоні Бєлгородської області на тлі триваючих транскордонних рейдів у Білгородську область.

Міністерство оборони Росії дало сигнал, що має намір захищати Чорноморський флот (ЧФ) Росії від українських ударів і, можливо, змінило командувача ЧФ у рамках цих зусиль.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ поблизу Авдіївки та Донецька.

Російська влада продовжує мілітаризувати дітей в окупованій Україні в рамках зусиль з русифікації українських дітей і створення ресурсу для майбутніх потреб Росії у формуванні збройних сил.

Українські військові нещодавно повідомили, що українські сили відбили три російські розвідувально-диверсійні групи на українсько-російському міжнародному кордоні поблизу Старої Гути та Бруського Сумської області. 17 березня тривали позиційні бої на рубежі Куп’янськ-Сватове-Кремінна, однак підтверджених змін лінії фронту не було. Позиційні бої тривали на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки; на захід від Кремінної; та на південь від Кремінної біля Білогорівки.

Повідомляється, що 17 березня російські війська безуспішно наступали на сіверському напрямку (на північний схід від Бахмута). Генштаб України повідомив, що українські війська відбили російський штурм біля Роздолівки (на південний захід від Сіверська). 

17 березня тривали позиційні бої навколо Бахмута, але не привели до змін на лінії фронту. Позиційні бої тривали на північний захід від Бахмута біля Богданівки; на захід від Бахмута біля Іванівського та на схід від Часів Яру; на південний захід від Бахмута поблизу Кліщіївки, Шумів, Південного. 

Російські сили нещодавно просунулися на північний захід і захід від Авдіївки на тлі триваючих позиційних боїв у цьому районі 17 березня. Геолокаційні кадри показують, що російські сили нещодавно просунулися на північний захід від Тоненьке (на захід від Авдіївки), а російський блогер стверджував, що російські сили просувався по вулиці Центральній у смт. Ще російські війська нещодавно просунулися до центральної частини Орлівки (на північний захід від Авдіївки).

17 березня російські війська захопили Мирне (на північний схід від Роботиного) під час позиційних боїв на заході Запорізької області, які тривали. Позиційні бої тривали поблизу Роботиного та на північний захід від Вербового. 

17 березня тривали позиційні бойові дії на східному (лівому) березі Херсонської області, зокрема поблизу Кринок і в районі Антонівського мосту.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...