Карта бойових дій в Україні 18 квітня

Сьогодні, 18 квітня, в Україні розпочався 785 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 18 квітня.

Українські війська завдали удару по російському військовому аеродрому в окупованому Джанкої (Крим) в ніч з 16 на 17 квітня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Авдіївки та Донецька.

Український військовий оглядач Юрій Бутусов заявив 17 квітня, що українські війська нещодавно знищили чотири російські танки Т-80 і шість бойових машин піхоти МТ-ЛБ під час спроб Росії прорвати оборону України на схід від Сіверська в районі Верхньокам’янки та Золотарівки.

Бої тривали у таких районах:

  • на схід від Сіверска в районі Верхньокам’янська;
  • на південний схід від Сіверска біля Вимки; 
  • на південь від Сіверска в районі Роздолівки.

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Авдіївки і 17 квітня продовжили наступальні операції у цьому районі. Геолоковані кадри, опубліковані 17 квітня, показують, що російські війська нещодавно просунулися вздовж залізничної лінії на південний схід від Очеретино (на північний захід від Авдіївки).

Російські блогери стверджують, що російські війська просунулися на кілька сотень метрів у межах Новомихайлівки (на південний захід від Донецька) і що українські сили контролюють лише одну позицію, що залишилася на західній околиці населеного пункту.

Позиційні бої тривали в районі Роботина, на північний захід від Вербове (на схід від Роботина) та в районі Малої Токмачки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...